Yangın Kapısı Kilit Hizmetleri

Yangın Kapısı Kilit Hizmetleri 0532 547 63 15 

Bizler mesleki alanımızda yaptığımız işi daha yaygın ve daha kalite hale getirmek için bir kaç ek iş alanı ekledik. Bunlardan birisi ise yangın kapılarını güçlendirme, yangın kapısına kilit takma gibi hizmetler ekledik. Sizler için düşündüğümüz bu proje istanbul anadolu yakasında yoğun istek alan hizmetlerimiz arasına girmiştir.

Bir çok bölgede kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenen bina, rezidans, site gibi konutların her katında acil çıkış yada yangın çıkış kapıları bulunmaktadır. Bir çok semtler’de montaj yapmış bulunmaktayız. Bu hizmetimizi geliştirmek adına ekip arkadaşları ve reklam firmaları ile görüştük en iyi hizmeti sunmak adına sizleri için yangın kapısı hizmetlerini açtık sektörümüze.


Yangın Kapınızın çilingiri Coşkun Çilingir hizmeti olarak firmamız yangın kapısı kilit işlerinizi itina ile yapmaktadır. Yeni yapılan binaların genelde %30’u boştur. Buda şu anlama geliyor ki hırsızlık olaylarının artmasına sebeptir. Neden derseniz bina yeni olduğu için alıcılar ile satıcıların daire ziyaretleri daha kolay olsun diye bina ana giriş kapısı sürekli açık bırakılır buna sebepte kötü niyetli insanlar bu durumdan faydalanmaktadır.

Bunların önlenmesi için yangın kapılarınıza sıfırdan kilit montajı ustalarımız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Firma mobil cep ulaşım: 0532 547 63 15 numaralı hattan arayınız aynı gün içerisinde yangın çıkış kapılarınızı güçlendirelim sizleri kötü olası kötü olaylardan koruyalım emniyete alalım. Arayınız bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.coskunanahtar.com Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..


Yangın kapılarınızın çilingiri sizleri mağduriyetinizden kurtarmak için servis alanını genişletti ve İstanbul anadolu yakasında her bölgeye servis vermektedir.
Yangın kapı kilit servisi
yangın kapılarını güvenli hale getirme
yangın kapısı kilit sistemleri ve tamiri
yangın kapılarına sıfırdan kilit ve mekanizma montajı
yangın acil çıkış kapılarını kilit sistemi montajı
Yangın kapınızı baştan yaratalım kilit donanımı ile üst düzey güvenlik kazandırma garantisini veriyoruz Coşkun Çilingir olarak.